Klatka bezpieczeństwa zał.J a. 253 FIA certyfikat - 1 Stopnia

  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: DOSTĘPNE
  • szt.
  • Cena netto: €438,39 €539,22

Oferujemy Państwu usługę wykonania oraz montażu klatek bezpieczeństwa zgodnych z załącznikiem J art. 253 przepisów FIA. Na wykonane klatki wystawiamy certyfikat zgodności. Każda klatka posiada tabliczkę z danymi producenta oraz kolejnym numerem seryjnym. Klatki wykonujemy ze stali konstrukcyjnych węglowych bezszwowych ciągnionych na zimno oraz stali konstrukcyjnych stopowych w zależności od potrzeb klienta.

 

Klatki spawane są przez uprawionego spawacza z wieloletnim doświadczeniem. Rury gięte są na profesjonalnych giętarkach trzpieniowych NC co zapewnia bardzo dużą dokładność wykonania promieni gięcia. Pozostała obróbka rur wykonywana jest również w technologii obróbki NC, dzięki temu każda rura dopasowana jest z najwyższą dokładnością.

 

Podana cena dotyczy wykonania klatki jak na zdjęciu poglądowym 3D.

 

Przed licytacją prosimy o kontakt w celu ustalenia innych wariantów wykonania klatek oraz uzgodnienie terminu realizacji.

 

Posiadamy możliwość odbioru oraz dostawy samochodu do klienta po wykonaniu usługi auto-lawetą.

 

 Specjalizujemy się w kompleksowych przygotowaniach samochodu do sportu, swapach silników oraz produkcji części i elementów na zamówienie.