BMW E36 klatka dla FTWL Motorsport

FTWL Motorsport z Pabianic, buduje w zaciszu niezłego potwora. Mieliśmy przyjemność dołożyć do projektu również własną cegiełkę w postaci mocno rozbudowanej klatki bezpieczeństwa wykonanej ze stali stopowej CrMo.

BMW klatka bezpieczeństwa FTWL MotorsportW projekcie wzmocniliśmy mocowania podłogi, zarówno od góry po jej otwarciu jak i od dołu. Karoseria ma przenosić bardzo duże moce. Buda w pierwotnym założeniu ma być napędzana silnikiem Dodge Viper RT/10. Pozbyliśmy się również kufra pod dalszą zabudowę.

BMW reinforcement subfloor for beast.

BMW wycinanie kifra plasmą

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Chcemy zapewnić najwyższą jakość i dokładność naszych produktów. Pomiary laserowe dają nam dokładne wyniki dopasowania klatki i naprężeń jakie powstają podczas spawania. Dane te są niezbędne aby tak ustawić proces montażu który zminimalizuje deformację karoserii. Dla wielu osób to tylko kilka rur, dla nas to jest złożona konstrukcja.

klatka bezpieczeństwa, laserowe pomiary

Karol zdecydował się na bardzo rozbudowany wariant. Dodatkowo konstrukcja mocowań tylnej belki została zintegrowana z klatką bezpieczeństwa odpowiednią konstrukcją.

Rollcage BMW FTWL Motorsport by ADAMAT PerformanceDziękujemy firmie FTWL Motorsport za umożliwienie nam prac w tym zacnym projekcie. Nie możemy się już doczekać finalnego wyglądu projektu.